Letní festivalová tour s Jamesonem

Zadání:

Zviditelnit Jameson na předních letních festivalech offline i online cestou a vytvořit pro všechny návštěvníky místo, kde se nezastaví pouze na jeden drink, ale užijí si skvělý irský mejdan.

Realizace:

Opět jsme část léta strávili ve vybrané irské společnosti -  whiskey Jameson, se kterou jsme objeli přední české hudební festivaly. Na nich jsme vystavěli speciální Jameson zónu: Black Barrel Bar, kde to žilo tak, že se lidem nechtělo odcházet ani na festivalové „hedlajnery", sorry Massive Attack.

V našem Black Barrel Baru, který svojí konstrukcí připomínal obří whiskey barel jsme postavili ultra-dlouhý bar, na kterém náš profi barmanský tým míchal speciální Jameson drinky.

A protože festivaly jsou především o hudbě, tak byla připravená open stage, kde si všichni zájemci mohli zahrát na reálné nástroje a odcházet s pocitem, že jsou opravdoví účastníci festivalu. K dotvoření té pravé atmošky byl připravený i pravý tetovací salón, takže mnoho účastníků má z naší zóny opravdu „trvalé následky" :) 

V našem Black Barrel Baru to žilo až do ranních hodin na festivalech: Metronome Prague Festival, Mighty Sounds, Brutal Assault a Troublegang Fest.

Letos jsme vše podpořili i digitální kampaní přes Instagram Stories, kdy jsme ukazovali lidem možnost přihlášení na Open Mic stage, možnost získat merch a atmosféru zóny.

Video:

Fotografie

jameson_leto_2018_1
jameson_leto_2018_2
jameson_leto_2018_3
jameson_leto_2018_4
jameson_leto_2018_6
jameson_leto_2018_7
jameson_leto_2018_5
jameson_leto_2018_8
jameson_leto_2018_9
jameson_leto_2018_10

Pojďme společně vytvořit váš projekt!