Red Bull Final 5 Golf tour

Zadání:

Realizace vstupu Red Bull energy drinku na golfovou scénu v České Republice. Úkolem bylo zaměřit se na využití a komunikaci funkčnosti Red Bullu v podobě speciálně vloženého turnaje Red Bull Final 5 v rámci vybraných tuzemských golfových turnajů.

Realizace:

Je obecně známo, že při golfu udělají hráči díky fyzickému i psychickému vyčerpání nejvíce chyb u posledních pěti jamek. A právě na těchto jamkách se v rámci série turnajů O2 Golf Adventures odehrál turnaj Red Bull Final 5. Všichni účastníci turnaje měli ve svých score kartách označených pouze posledních 5 jamek a eshot v golfovém bagu. Vítězem se stal ten, kdo udrží koncentraci až do konce a dosáhne nejlepšího výsledku klasickým počítáním bodů.

A aby se o těchto zajímavých akcí dozvěděla i veřejnost. K účasti na turnajích jsme pozvali vrcholoví sportovce a umělce, kteří jsou spjatí se světem Red Bullu. Díky tomu se nám podařilo dosáhnout velkého mediálního ohlasu. Úspěšná aplikace tohoto původně anglického konceptu nám přinesla možnost zorganizovat celosvětově první samostatný golfový turnaj pod křídly Red Bullu – Red Bull Grand Final 5, kterým vyvrcholila tuzemská golfová sezóna.

Video:

Pojďme společně vytvořit váš projekt!