Carling British Cider Off Trade aktivace

Zadání:

Představit Carling British Cider v rámci Instore komunikace. Úkolem bylo vymyslet takovou strategii, která by strhla pozornost a oslovit zákazníky tak, aby si produkt zapamatovali. Cílem bylo vyvinout takový set up ochutnávek, který by se v obchodech vyjímal a z obyčejného nakupování udělal neobyčejný zážitek.

Realizace:

Při návrhu strategie jsme se zaměřili na tři pilíře, na kterých jsme postavili i základy in-store komunikace. Prémiový osvěžující produkt, s britským původem, který představuje novou kategorii moderních ochucených ciderů. Především britskost má silnou reprezentaci v ATL komunikaci, na kterou jsme úzce navázali. Vytvořili jsme tak jednotnou linku, která je pro zákazníky srozumitelná a zábavná.

Samotný promo stánek je tvořen budkou, kterou využívají britští „cold stream guards“. Kostým promotéra byl navržený a ušitý na míru tak, aby maximálně připomínal právě tuto světoznámou ikonu Londýna - hradní stráž a přesto zůstal funkční a pohodlný. Samotná budka byla vyrobena tak, abychom zaručili jednoduchou manipulaci, byla koncipována tak, aby zaujala zákazníka z téměř každého bodu prodejny. O několik desítek centimetrů totiž převyšuje regály a tím se stává nepřehlédnutelnou.

Neméně důležitý je i výběr správného teamu se zápalem pro věc, který dotváří atmosféru celé akce. Díky důrazu na detail a celkovému zpracování konceptu jsme byli schopni zachytit zákazníky v tu správnou chvíli a zanechat v nich pozitivní myšlenku na brand. Díky unikátnímu designu set-upu jsme dosáhli toho, že se zákazníci s promo stánkem a teamem v retailu fotili stejně tak jako před Buckinghamským palácem v Londýně.

Docílili jsme tím virality skrze sociální sítě a tím i toho, že se produkt dostal mezi cílové zákazníky přirozenou formou. Team také zastával funkci doplňovačů při tzv. výměně stráží a zajistil dostatek pohodlně dostupného produktu v regálu.

Také díky tomu jsme dosáhli několikanásobného zvýšení prodejů a byli oceněni Popai Award v In-Store komunikaci.

Fotografie

carling-final.jpg

Pojďme společně vytvořit váš projekt!