Absolut Colours

Zadání:

Návrh a kompletní realizace ABSOLUT zóny na festivalu Colours of Ostrava. Cílem bylo dostat značku Absolut na festivalu co nejvíce „mezi lidi". Prezentovat ji jako dominantu, viditelnou již z dálky a jako místo nezapomenutelné party.

Realizace:

V rámci festivalu Colours of Ostrava jsme do Ostravy přivezli ojedinělou zrcadlovou instalaci Absolut Colours ve tvaru své ikonické lahve.

Po měsících příprav jsme vytvořili osmimetrovou konstrukci, která proměnila klasický festivalový bar v samostatnou performance. Jednalo se o konstrukci, která u nás nemá obdoby. Nechtěli jsme postavit klasický stan, ale vytvořit opravdový „meeting point" Colours of Ostrava. Místo, kde si lidé nejen objednají drink, ale zároveň se stanou i součástí zajímavého kolektivního zážitku, kdy jsou návštěvníci přímou součástí ohromné lahve. Lidé navíc mohli díky zrcadlení již z desítek metrů od zóny vidět, co se v Absolut Colours děje. Byl to vlastně takový zrcadlový živý přenos, který zároveň sloužil i jako originální lákadlo pro návštěvníky.

Absolut Colours se navíc stala i jedním z nejvíce fotogenických míst festivalu. Po celý den a večer pak byly v zóně hostesky, které návštěvníkům nabízely drinky. Party pulsovala zónou od soumraku do úsvitu i díky náloži tanečních pecek Dj’s N’zyma a Earla. V nabídce baru bylo nachystáno 5 jednoduchých svěžích drinků, za které mohli získat návštěvníci profesionální festivalový styling, drahokamy a marbling jako dárek. Absolut Colours zprostředkovalo také jedinečné setkání s DJ Machinedrumem, který se zde sešel s fanoušky na podpisové akci.

Video:

Fotografie

absolut_colours_1
absolut_colours_2
absolut_colours_3
absolut_colours_4
absolut_colours_5
absolut_colours_6
absolut_colours_9
absolut_colours_7
absolut_colours_8
absolut_colours_10

Pojďme společně vytvořit váš projekt!