Jameson Tour svatého Patrika

Zadání:

Pod taktovkou Jameson Whiskey uspořádat v Praze oslavu Sv. Patrika. Více tak u nás představit tento typický irský svátek a zároveň vytvořit nezapomenutelné eventy provoněné Jameson Whiskey.

Realizace:

Pro Iry je 17. 3 jedním z nejzásadnějších dnů v roce, protože probíhají oslavy Sv. Patrika. U nás je ale tento Irský svátek spíše neznámým pojmem, a to jsme potřebovali změnit. Nechtěli jsme vytvořit pouze jeden event, ale rozhodli jsme se na 17. března uspořádat Tour svatého Patrika na pěti zajímavých místech, ve kterých Pražané zažili hudbu, tanec, projekce, slam poetry… a samozřejmě nechyběla pravá irská Whiskey Jameson. Během jednoho dne se vypilo tisíce drinků, nejoblíbenějším drinkem byl rozhodně Jameson & Ginger.

V rámci programu zahrál například Irský zpěvák Travis O‘Neill, probíhaly zajímavé výstavy spjaté s irskou kulturou, barber contest a pro odvážné jsme připravili i speciální Jameson party vířivku. Celá oslava se nesla v duchu Sine Metu, neboli „Beze strachu".

Tour Sv. Patrika jsme dostali na exkluzivní místa jako jsou Jatka78, Kino 64 U Hradeb, OD Kotva, Náplavka nebo Tančící Dům. Napřímo jsme tak oslovili přes 3000 lidí a nepřímo přes 30 000 lidí.

Video:

Fotografie

Jameson_sv.Patrik_7
Jameson_sv.Patrik_8
Jameson_sv.Patrik_6
Jameson_sv.Patrik_5
Jameson_sv.Patrik_4
Jameson_sv.Patrik_3
Jameson_sv.Patrik_2
Jameson_sv.Patrik_1

Pojďme společně vytvořit váš projekt!