20. Výročí působení pojišťovny AIG na českém trhu

Zadání:

Navrhnout a realizovat vkusnou, ale originální oslavu při příležitosti dosažení významného milníku v životě společnosti.

Realizace:

Pojišťovna Chartis oslavila 20. výročí svého působení na českém trhu a zároveň díky rebrandingu změnila svojí celkovou image včetně změny jména na staronové AIG. Pro tuto významnou událost zvolil klient formu soirée pro dvě stovky hostů z řad zaměstnanců firmy a obchodních partnerů, kterého se zúčastnili i čelní představitelé mateřské společnosti AIG, Inc. ze Spojených Států.

Rámcovým motivem celé akce byl "Swing", protože navzdory faktu, že ve finančních kruzích jde obvykle o termín spíše s negativní konotací, stala se nedávno zažehnaná krize tou pravou příležitostí dát tomuto výrazu mnohem zábavnější rozměr.

V nám důvěrně známých, přesto stále exkluzivních prostorách Martinického paláce v bezprostředním sousedství Pražského hradu, jsme připravili event s podmanivou atmosférou swingových rytmů, který s postupujícím večerem důmyslně gradoval. Působivá business prezentace v renesančním sále paláce, následný raut s živým klavírním doprovodem a závěrečná charitativní dražba, která svým úspěchem svědčí o významné společenské odpovědnosti firmy, byly hlavními složkami oficiální části programu. Poté jsme již hosty nechali naplno se oddávat všem myslitelným smyslovým zážitkům, například degustaci vybrané čokolády a koňaku nebo živé ukázce umění molekulární mixologie a samozřejmě tanci na parketu před palácovou kaplí za zvuků electro-swingového setu kultovního DJe Radia 1 - TeaJaye Iva.

Video:

Pojďme společně vytvořit váš projekt!