Corona Eventy

Zadání:

Uvést značku Corona na český trh. Přinést koncept, který přiměje lidi dát si Coronu nejen v barech, ale kdekoliv jinde se svými přáteli. Představit lidem ikonickou značku piva, jejíž jasné sdělení je: Corona přináší slunce do našeho světa.

Realizace:

ohoda, léto, Corona - tak se přesně cítíme, když dostaneme do ruky orosenou čirou lahev s limetkou v hrdle. Značka, o kterou se hrdě staráme od první chvilky, kdy přešla pod Pivovary Staropramen, a připravujeme pro ni eventy a trade aktivity po celé ČR. Naše mise je zde jasná: Docílit toho, aby si Coronu lidé zamilovali a spojili s nezapomenutelnými chvílemi se svými přáteli.

Západ slunce s Coronou

Přinesli jsme na český trh unikátní projekt Corona Sunset Sessions. Víme, že západ slunce je emotivní záležitost a s vychlazenou Coronou v ruce je ještě lepší. A aby byl prožitek opravdu nezapomenutelný, umístili jsme Corona Sunset Session na ty nejexkluzivnější lokace v Praze.

Na vybraných místech jsme vybudovali Corona bar, kde lidé sledovali západ slunce. Dostali jsme se na místa jako je Tančící dům, La Loca nebo Kayak Beach Bar.

Nechyběl stylový branding Corony, hudba či krásné hostesky. Akce mnohonásobně překročily i prodejní cíle. Po západu slunce jsme lidi jednoduše převezli do předem domluveného podniku, kde pokračoval mejdan v Corona stylu.

Netradiční oslovení cílovky

Nezačali jsme večer v barech, jak by se dalo čekat, ale ve firmách během páteční odpoledne. Vytipovali jsme desítky manažerů a jejich týmů ve známých společnostech a naši promotéři a hostesky pak do nich před koncem pracovní doby doručili icebuckety plné ledu s vychlazenými lahvemi Corony. Spolu s osvěžujícím kyblíkem byla doručena pozvánka na večerní party v předem domluveném klubu. Uhodnete, co se večer pilo nejvíc?

Plážový bar

Naše spolupráce s Coronou pokračuje, a kromě nezapomenutelných západů slunce realizujeme i další aktivity. Jako vytvoření Corona Chirringuito – prvního mobilního plážového baru v ČR, která návštěvníkům zprostředkoval dokonalou iluzi pohody na pláží.

V rámci komunikace jsme také vytvořili speciální chill out místo ve Forbidden spotu, kdy jsme exkluzivně spolupracovali s labelem Life is Porno, který skvěle reflektuje image Corony. Máme jasno v tom, co pijeme po práci s kolegy při krásných západech slunce.

Video:

Fotografie

Corona_007
Corona_001
Corona_002
Corona_tukanec_den
Corona_003
Corona_vsichni
Corona_hostess-den
Corona_005
Corona_008
Corona_004
Corona_006
Corona_hostess-noc
Corona_hostess-klub
Corona_bar

Pojďme společně vytvořit váš projekt!