Red Bull Eventy

Zadání:

Prezentovat Red Bull aktivity v rámci trade-marketingu a relevantních eventových aktivit. Kreativní představení distribuce Red Bullu na několika ročnících Designbloku, vytvoření prezentace The Art Of Can" v rámci designové výstavy, zjednodušeně být partnerem pro Red Bull ve vymýšlení a realizaci promo aktivit.

Realizace:

Red Bull Augmented Reality Tour

Zákazníkům největších retailových řetězců jsme na 15 místech zpřístupnili strhující atmosféru motoristických sportů z pohledu jezdců stáje Red Bull. Primárním cílem byla podpora uvedení nové mobilní hry založené na principu „augmented reality“ –  Red Bull Augmented. Aby byl zásah co největší, tak jsme akci doplnili i o klasické závodní simulátory. Takto jsme skvěle dokázali ztotožnit zákazníka se značkou, což se okamžitě odrazilo v nárůstu prodaných plechovek během akce o stovky procent.

Tak trochu jiná Red Bull lednička

V rámci Desigbloku jsme chtěli kreativně ukázat, jak se dá distribuovat vychlazená plechovka Red Bullu. Vytvořili jsme variaci na původně anglický koncept – Canvas Cooler -  kdy jsou Red Bull lednice přímo před zraky návštěvníku „pomalovávány “předními českými umělci z oblasti komixu a ilustrace. Kromě klasických ilustrací jsme na ledničkách využili například i videomapping. Nedílnou součástí expozice byl i pult s DJem a několik večírků.

Šperky z plechovek

V rámci projektu The Art Of Can jsme Red Bull prezentovali také na prestižní výstavě Code:Mode.  Uspořádali jsme workshop na vytváření šperků z plechovek Red Bullu pod vedením šperkařské designérky Terezy Houdkové, která návštěvníky učila, jak z plechovky udělat osobní šperky jako jsou náušnice či brože. Z výstavy nakonec odešlo více než pět stovek lidí s vlastním Red Bull šperkem.

Red Bull sportovní aktivity

Dále jsme v rámci komunikace i kompletně realizovali prezentace Red Bullem podporovaných akcích, především v extrémních sportech (Downhill, SK8, Whitewater) nebo hudebních festivalech. Zajištění a provozování prodejních míst, realizace brandingu akce (např. překážek při závodech).

Video:

Pojďme společně vytvořit váš projekt!