Léto s pivy Samson

Zadání:

Oslovit zákazníky během letních aktivit, během kterých jsme zviditelněli značku na našem trhu.

Realizace:

Dlouhodobě spolupracujeme také se s pivy Samson, které veřejnosti představujeme nevšedními aktivitami.

V letní kampani jsme se rozhodli zaměřit na vodáctví, protože pivo, léto a voda patří k sobě. Navíc vodáctví patří k českým fenoménům a zatím žádná jiná značka ho nedokázala pořádně využít -  teda do té doby, než jsme přišli na scénu my.

Vytvořili jsme speciální dívčí Samson teamy, které sjížděly řeky a přímo na vodě z lodi nabízely vodákům Samson samply. A aby letní atmosféra byla dokonalá, tak jsme vždy večer nastartovali náš speciální Samson Van – pojízdný pivní bar. Ze kterého jsme nabízeli nejen Samsony, ale připravili jsme si pro vodáky i malé překvapení v podobě letního kina. Co je lepšího než se v kempu u vody podívat třeba na Starce na chmelu a dát si u toho vychlazenou dvanáctku nebo nejlepšího radlera na našem trhu?

Samson Beerpong

Velkou skupinou konzumentů piv Samson jsou také vysokoškolští studenti. Věříme, že při dobré a kontinuální práci s touto cílovou skupinou můžeme vytvořit pro Samson silnou základnu loajálních heavy users.  Rozhodli jsme se proto na českou půdu přinést evergreen všech amerických campusů – Beer Pong -  jednoduchou návyková drinking game, kterou většina z nás zná minimálně z filmu. Roadshow po studentských barech proběhla v Praze a jižních Čechách, čítala na deset zastávek v nejzásadnějších vysokoškolských klubech a dala příležitost osobně participovat stovkám nových konzumentů, kteří cestou do celeorepublikového finále přirozeně šířili WOM značky Samson.

Naše další videa ze Samson aktivit naleznete zde:

Samson Beerpong University Challenge

Samson Van Summer Tour - part 1

Samson Van Summer Tour - part 2

BŠSS 2012 by Samson

O´Neill Soldiers 2012 by Samson

Video:

Pojďme společně vytvořit váš projekt!