Samson Chevy Van

Zadání:

Zviditelnění značky na trhu jakoukoliv cestou, dodat řešení splňující nejlepší možnou hodnotu poměru cena - výkon.

Realizace:

Díky tomu, že jsme od klienta dostali enormní důvěru, mohli jsme realizovat prakticky cokoliv. Nejsme ale z těch, kteří chtějí po klientovi, aby za kampaň utratil co největší množství peněz bez ohledu na reálnou návratnost.

Proto jsme navrhli, postavili a v létě 2012 provozovali ultimátní eventový nástroj, který svou všestranností a vysokou funkcionalitou s přehledem předčí jiné zdánlivě podobné projekty na našem trhu. Jako základ posloužila kultovní 20 let stará americká dodávka Chevrolet Van v luxusním obytném provedení.

Auto bylo vybavené tichou a přesto velmi výkonnou elektrocentrálou, která zajišťovala naprosto nezávislé fungování Samson Vanu bez ohledu na podmínky infrastruktury v daném místě. Během několika minut se z Chevroletu stalo barové prodejní místo s výkonným soundsytémem schopným pojmout i živou produkci. V těsné blízkosti jsme rozložili hrací stůl na Samson Beerpong Challenge, signature aktivitu značky. A večer, jakmile se setmělo, odkryla kouzelná dodávka svůj další trumf a stalo se z ní letní kino. Co je lepšího než se v kempu u vody podívat třeba na Starce na chmelu a dát si u toho vychlazenou dvanáctku nebo nejlepšího radlera na našem trhu?

Když pak opět během dne sluneční paprsky ozářily majestát retro bronzového laku karoserie s decentním zlatým brandingem, přitahoval Samson Van pozornost kamkoliv přijel. Čtyřčlenná posádka samplovala perfektně vychlazený produkt v přirozeném prostředí cílové skupiny, jako byly cyklostezky nebo kempy, a tak setkání se značkou Samson na tvářích zákazníku vykouzlil ničím nefalšovaný pravý letní úsměv.

Video:

Pojďme společně vytvořit váš projekt!