Stella Artois Snack

Zadání:

Odlišit značku Stella Artois od ostatních piv. Zdůraznit v rámci On trade aktivit její prémiovost a zároveň propojit Stellu Artois s gastronomií.

Realizace:

Jsme velmi pyšní, že můžeme stát i za kampaní na piva Stella Artois, ve které jsme chtěli podtrhnut jejich výjimečnost a chuťovou vytříbenost. A protože je Stella z Belgie, tak jsme se rozhodli naučit české puby a restaurace servírovat pivo pěkně po Belgicku -  k čerstvě natočenému pivu jsme přidali i drobné tapas či high quality snacky.

Naším cílem bylo propojit chuť Stelly Artois s prémiovými dobrotami, a to vše podpořit jedinečnou vizibilitou v 50 podnicích v ČR a ve 20 v SR.

A co jsme servírovali?

V první vlně jsme ve vybraných podnicích párovali Stellu s delikátním španělským salámem, doplněným o černé olivy a balkánským sýrem.

V druhé vlně si lidé, poté co si objednali Stellu Artois, mohli pochutnat na balíčku prémiových uzených mandlí a dále pak na skvělých zeleninových chipsech, protože ty chutnají k pivu naprosto fantasticky.

A nebyli bychom to my, abychom celý gastronomický zážitek nepropojili se zajímavou vizibilitou. Vytvořili jsme plexi stojánky v netradičním polaroidovém provedení. Do menu jsme pak umístily vklady z  kvalitního reliéfního papíru, které upozorňovali na možnosti tapas při objednání Stelly Artois v TOP 50 podnicích v ČR.

Fotografie

stella_snack_mandle
stella_vkladka
stella_snack_olivy

Pojďme společně vytvořit váš projekt!