Kariéra

Vytvářejte s námi velké projekty.
Jsme EverWhere.

Account

Account

Full time
Nástup od 1.3. 2020

Koho hledáme

Nového člena teamu, na pozici account. V praxi to znamená každodenní komunikaci s klientem, řízení projektu, přípravu jednotlivých kampaní a jejich vyhodnocování… zkrátka diktát z kanclu. Jsme marketingová agentura, pro kterou je nesmírně důležitá skvělá pracovní atmosféra, nehledáme tedy jen dobrého accounta, ale i super parťáka do našeho kolektivu.

Náplň práce:

– Příprava a realizace jednotlivých projektů a kampaní.
– Vyhodnocování kampaní a další mrk. aktivity na základě jejich výsledků.
– Zodpovědnost za dodržování rozpočtu a termínů.
– Sledování nových trendů a navrhování netradičních způsobů mrk. podpory.
– Koordinace dalších členů týmu zapojených do projektů.
– Komunikace s našimi dodavateli a nacházení nejlepších možných řešení.

Co očekáváme:

– Samostatnou osobnost s analytickým a koncepčním myšlením.
– Proaktivní přístup.
– Schopnost samostatné organizace práce, plnění deadlinů.
– Zkušenosti s řízením marketingových projektů.
– Výborné komunikační dovednosti.
– Zkušenosti z obdobně komplexní pozice alespoň jeden rok.
– Zkušenosti s vyhodnocováním kampaní a mrk. aktivit.
– Aktivní znalost anglického jazyka.
– Řidičské oprávnění typu B.

Co nabízíme:

– Být součástí agentury s vizí vytvářet netradiční setkání se značkami.
– Super práci na projektech našich klientů, postavených na důvěře.
– Inspirativní tým lidí a prostředí krásných kanceláří.
– Možnosti školení a vzdělávání v oboru.
a několik dalších cool věcí, které můžeme probrat na osobním pohovoru.

Benefity:

Vzdělávací kurzy a školení, vstupy na největší české festivaly a další akce, které děláme s našimi klienty, vlastní organizace práce, účast na kreativách pro klienty, firemní sporty.

Posílej svoje CV a proč bys to měl/a být právě ty na lide@everwhere.cz

Social Media Manager

Full time

Popis pozice

Chceš být součástí týmu, který vytváří super kampaně a spravuje social media klientům jako Absolut Vodka, Beefeater gin, nebo Fjallraven? Propojujeme online s offline světem. Vytváříme příběhy značkám a děláme to tak, aby se z nich staly lovebrandy, aby komunikace bavila zákazníky i klienty, jo to nás vážně baví. Jdeš do toho s námi?

Co budeš mít na starosti:

– Post plány a jejich schvalování s klienty.
– Správa a tvorba reklam na sociálních sítích (nutná znalost Business mng.)
– Vyhodnocování úspěšnosti kampaní a optimalizace jejich výkonů.
– Spolupráce s copywritery a grafiky a produkční částí agentury.
– Sledování digitálních trendů a navrhování jejich implementace.

– Fresh cítění, zájem o vše co se ve světě social děje.
– Pozitivní naladění, vymýšlení vlastních netradičních řešení.
– Kreativní osobnost a vizuální cítění, poznáš dobrý post od špatného.
– Skvělé administrativní a organizační schopnosti.
– Samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci.
– Chuť se dál rozvíjet a učit se novým věcem.

(Znalost Skliku, Google Ads, Google Ads Editor, Google Analytics výhodou).

– Full time job na skvělých projektech a kampaních.
– Vytváření obsahu, který tě bude bavit vytvářet.
– Super kreativní prostředí naší kanceláře (bývalý Fatboy showroom).
– Profesionální přístup a zároveň prostor pro vlastní rozvoj.
– Pravidelné školení a tréningy od nejlepších lidí v oboru.
– Tým mladých lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Benefity:

Posílej svoje CV a proč bys to měl/a být právě ty na: krystof@everwhere.cz

Hosteska a Promotér

Spolupráce na vybraných akcích
Nástup ihned

Šikovné hostesky a promotéry, kteří budou součástí marketingových akcí pro naše klienty v terénu a na festivalech. Pokud jsi komunikativní, rád/a pracuješ v týmu a chceš zkušenosti z reklamního světa, jsi to právě ty, koho hledáme. Výhodou je řidičský průkaz, auto, flexibilita a samostatnost.

Čekej od nás fajn mzdu, placenou včas a nekonečně zážitků v kolektivu mladých a zábavných lidí. Pokud máš zájem od nás dostávat celý rok nabídky na práci na skvělých akcích, pošli tvůj motivační dopis a informace o tobě na e-mail: eliska@everwhere.cz.