>

Kariéra

Vytvářejte s námi velké projekty.
Jsme EverWhere.


EverWhere hledá: Account Manager

Full time / Nástup ihned

Naše klientské a projektové portfolio den za dnem kvete a bují, proto k sobě hledáme Accounta Managera, který nám jej pomůže krotit a udržovat! Jak? Průběžnou komunikací s klientem, řízením projektů, přípravou jednotlivých kampaní a následným vyhodnocováním jejich úspěšnosti. Jsme marketingová agentura, pro níž je nesmírně důležitá seberealizace jednotlivců v rámci projektů a příjemná pracovní atmosféra. Nehledáme tedy jen dobrého accounta, ale i přátelského parťáka do našeho týmu!

Potřebujeme od Tebe:

– Zkušenosti s vedením marketingových projektů, ať už na straně klienta nebo agentury alespoň 1 rok
– Proaktivní přístup a schopnost samostatné organizace vlastní práce, vykopávání projektů, ale i jejich dotahování
– Výborné komunikační dovednosti a aktivní znalost anglického jazyka
– Zkušenosti s vyhodnocováním kampaní a marketingových aktivit

Čeká Tě:

– Příprava, realizace a vyhodnocování jednotlivých projektů a kampaní v úzké spolupráci s dalšími členy týmu a našimi klienty
– Komunikace s našimi dodavateli a nacházení těch nejlepších řešení
– Pravidelné týmové měsíční porady a každý půl rok týmová expedice se sdílením vizí a plánů

Nabízíme:

– Možnost seberealizace a samostatnosti v plánování dnů s ohledem na deadlines
– Spolupráce s atraktivními klienty (Jan Becher Pernod Ricard portfolio – Jameson, Beefeater, Absolut; portfolio značek Pivovarů Staropramen, Beko, McDonalds)
– Zázemí marketingové agentury působící na trhu přes 10 let
– Možnost uplatňovat své zkušenosti a nápady, rozvíjet sebe i agenturu
– Další benefity jako vzdělávací kurzy a školení, vstupy na největší české festivaly a další akce, které vytváříme s našimi klienty, vlastní organizace práce, účast na kreativách pro klienty, firemní sporty

Pracovní notebook a možnost vzít si po domluvě home office bereme jako samozřejmost. Ostatní vychytávky včetně finančního ohodnocení probereme na osobním pohovoru!

Vidíš se v tom? Pošli nám svoje CV a proč bys to měl/a být právě ty na: bebe@everwhere.cz. Do předmětu napiš Account.

Hosteska a Promotér

Spolupráce na vybraných akcích
Nástup ihned

 

Koho hledáme

Šikovné hostesky a promotéry, kteří budou součástí marketingových akcí pro naše klienty v terénu a na festivalech. Pokud jsi komunikativní, rád/a pracuješ v týmu a chceš zkušenosti z reklamního světa, jsi to právě ty, koho hledáme. Výhodou je řidičský průkaz, auto, flexibilita a samostatnost.

Čekej od nás fajn mzdu, placenou včas a nekonečně zážitků v kolektivu mladých a zábavných lidí. Pokud máš zájem od nás dostávat celý rok nabídky na práci na skvělých akcích, pošli tvůj motivační dopis a informace o tobě na e-mail: katerina@everwhere.cz.