Kariéra

Vytvářejte s námi velké projekty.
Jsme EverWhere.

Social Media Manager

Full time
Nástup od ledna 2020

Popis pozice

Chceš být součástí týmu, který vytváří kulervoucí kampaně a spravuje social media klientům jako Absolut Vodka, Beefeater gin, nebo Fjallraven? Propojujeme online s offline světem. Vytváříme příběhy značkám a děláme to tak, aby se z nich staly lovebrandy, aby komunikace bavila zákazníky i klienty, jo to nás vážně baví. Jdeš do toho s námi?

Co budeš mít na starosti:

– Post plány a jejich schvalování s klienty.
– Správa a tvorba reklam na sociálních sítích (znalost Business mng.)
– Vyhodnocovat úspěšnost kampaní a optimalizovat jejich výkon.
– Spolupráce s copywritery a grafiky a produkční částí agentury.
– Sledovat digitální trendy a navrhovat jejich implementaci.
– Znalost Skliku, Google Ads, Google Ads Editor, Google Analytics výhodou.

Co očekáváme:

– Fresh cítění, zájem o vše co se ve světě social děje.
– Pozitivní naladění, vymýšlení vlastních netradičních řešení.
– Kreativní osobnost a vizuální cítění poznáš dobrý post od špatného.
– Skvělé administrativní a organizační schopnosti.
– Samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci.
– Máš chuť se dál rozvíjet a učit se novým věcem.

Co nabízíme:

– Full time job na skvělých projektech a kampaních.
– Vytváření obsahu, který tě bude bavit vytvářet.
– Super kreativní prostředí naší kanceláře (bývalý Fatboy showroom).
– Profesionální přístup a zároveň prostor pro vlastní rozvoj.
– Pravidelné školení a tréningy od nejlepších lidí v oboru.
– Tým mladých lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Benefity:

Vzdělávací kurzy a školení, vstupy na největší české festivaly a další akce, které děláme s našimi klienty, vlastní organizace práce, účast na kreativách pro klienty, firemní sporty.