Absolutní zrcadlení na Colours

Absolut Vodka

Event

Dostali jsme lahev Absolut
mezi lidi, doslova.

Z prvního meetingu, který byl víc než půl roku před akcí jsme odcházeli s jasnou představou. Takové zadání nás prostě nakoplo. Klient totiž řekl: „Dostaňte Absolutku mezi lidi.“ A tak jsme ho chytli za slovo a na festivalu Colours of Ostrava v roce 2017 navrhli Absolut zónu tak, aby se ikonická láhev stala součástí davu, ale zároveň ji nikdo nepřehlédl.

Meeting point na festivalu? Co takhle šestimetrová lahev v nakloněném zrcadle?

V kampaních značky Absolut je vždy hlavní hvězdou nezaměnitelná láhev, nebo alespoň její tvar. A tak bylo jasno; siluetu lahve zobrazíme i v naší Absolut zóně. Začali jsme postupně, navrhli jsme šestimetrový barový pult ve tvaru a designu láhve. Teď už jen zbývalo vyřešit, jak z něj udělat nepřehlédnutelnou hvězdu. Pomohli jsme si k tomu trikem argentinského umlěce Leandra Erlicha, který princip představil na instalaci Dalston house. Nad barový pult jsme tak umístili desetimetrovou zrcadlovou instalaci, která odrážela, co se děje dole u lahve. Takže i návštěvníci, kteří zrovna nebyli v zóně, mohli vidět, co se tam odehrává. A hlavně, o co přicházejí, když tam nejsou.

Absolut, soda, limeta, hvězda festivalu.

Zabralo nám několik měsíců, než tenhle několikatunový kolos spatřil světlo světa. Není to úplně sranda, když vyvíjíte něco, co před vámi v Čechách ještě nikdo nedělal. Ale povedlo se. V Ostravě se z Absolut zóny stal hit, vytvořili jsme jedno z nejfotogeničtějších míst festivalu, záplava fotek na sociálních sítích toho budiž jasným důkazem. Míchali jsme pět druhů osvěžujících drinků, všechny na základě ikonické vodky, lidé kolem baru tancovali, což jsme mohutně podporovali beaty našich DJs, a zapojili jsme si oblíbenou mechaniku, kdy za dva vypité drinky dostal návštěvník dárek v podobě body marblingu.

Pošlete to dál

Facebook LinkedIn Získat odkaz