Absolut Uncover

Absolut Vodka

Event

Třpytivá láhev v hlavní roli.

Každý rok uvádí značka Absolut na trh limitovanou edici své vodky. Odkazuje tím na tvůrčí tradici a cit pro design, kdy tvar láhve vždy zůstává, ale je doplněn o inspirativní příběh. Když jsme poprvé viděli edici pro rok 2018 zahalenou v tmavě modrých flitrech, hned jsme věděli, že si tahle zářivě kouzelná kráska zaslouží být v hledáčku všech módních fotografů a plnit lifestylové weby.

Obléknout láhev Absolut do flitrů je brilantní nápad, na který by mohl být pyšný jakýkoliv návrhář. Proto když jsme přemýšleli, jak novou limitovanou edici představíme veřejnosti, tak abychom dosáhli co největšího rozruchu, spojení s módou bylo jasné rozhodnutí. Ten rok na Prague Fashion Weeku zářil mladý talentovaný Michael Kováčik. Dali jsme se dohromady a představili jsme mu bláznivou nabídku, jestli by po vzoru Absolut oblékl vybrané modelky do flitrů a my bychom šaty spolu s lahví představili veřejnosti najednou. A světe div se, plácli jsme si.

Absolut Uncover Absolut Uncover

A tak jsme na počest Absolut Uncover uspořádali v Tančícím domě módní přehlídku. Moderovala ji Klára Vytisková, do pěti modelů od Michaela Kováčika jsme oblékli bývalé Miss ČR – Anetu Vignerovou a Nikol Švantnerovou, nechali jsme hrát DJs a pozvali influencery, celebrity, modelky, novináře, aby si s námi užili nespoutaný večer plný flitrů, odlesků a samozřejmě Absolut vodky. Glass bar, nejvyšší patro s vyhlídkou jsme zahalili do třpytek a zvenku jsme Tančící dům nechali nasvítit na tmavě modrou. Naše představení vodky Absolut Uncover se tak stalo součástí právě probíhajícího Signal festivalu, což perfektně zapadalo do atmosféry celé noci.

Na modelky a módní přehlídku se nenechaly dlouho přemlouvat média typu TV Prima s pořadem Top Star, Fashion.cz, Blesk, iDnes.cz, Expres.cz a mnoho dalších. Podařilo se nám tak dostat limitovanou edici Absolut do hlavních vysílacích časů a na titulky fashion webů a časopisů.

Pošlete to dál

Facebook LinkedIn Získat odkaz