Uvedení Corony na český trh

Corona

Přenesli jsme atmosféru západů slunce u moře na střechy měst a do klubů.

Ano, Mexiko. To jsou večírky, pláže, pohoda, romantické západy slunce. Naštěstí pro nás, co žijeme v Čechách bez moře, je tu Corona, která podobně jako kdysi Ján Zákopčaník přináší slunce do našich duší. Stačí jen pořádně nachladit láhve a nastolit ten správný party feeling.

Když jsme pomáhali uvést značku Corona na český trh, měli jsme před sebou jasný cíl – ukázat lidem, že Corona není jen dovolenkový drink z plážových barů, ale že si ji lze ve společnosti svých přátel vychutnat i kdekoliv ve městě. Proto jsme lidem přenesli atmosféru dovolené zpátky do města, i s celou tou pohodovou letní parádou. Aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, že i v centru města můžou vypnout, pobavit se s přáteli a uvolnit se jako u moře.

 

Corona Sunset Session

Co může být krásnějšího – západ slunce, chlazený drink, dobrá společnost a nádherný výhled. Proto jsme na střechy těch nejexkluzivnějších lokací v Praze (Tančící dům, La Loca, Kayak Beach Bar) umístili náš Corona bar, odkud lidé sledovali západ slunce. Hrála muzika, podávali jsme Coronu, krájeli limetky jak diví. Lidi se smáli, bavili. A když slunce zapadlo, převezli jsme je do spřáteleného baru, kde „letní“ pohoda mohla i nadále pokračovat.

Corona po práci

Víte, kde začíná páteční večírek s Coronou? V kanceláři! Vytipovali jsme desítky manažerů a jejich týmů ve známých společnostech a v pátek odpoledne jim poslali jednu vychlazenou zdravici – ice buckety plné ledu a Corony, včetně pozvánky na večerní party v klubu. Radosti bylo plno a v klubu pak barmani Corony div nestačili otevírat.

 

Corona Chiringuito

Dokonalá iluze pohody na pláži? To byl náš mobilní plážový bar, jediný svého druhu! Na konstrukci standardních nůžkových stanů jsme vyrobili dřevěné obložení a střechu ze suchých listů palem. Plážový bar Corona Chiringuito se stal důkazem, že i hezké věci mohou mít perfektní funkčnost – zázemí s dostatečnou kapacitou pro chlazení produktu, aby každý dostal Coronu v jejím perfect serve – vyhlazenou, s osminkou limetky v hrdle.

Chill-out zóna ve Forbidden Spotu

Jsou značky, které se svou imagí, hodnotami a postoji vzájemně přitahují.
Spojili jsme původní Forbidden Spot na Bubenské 1, tedy část party okolo kultovního labelu Life is Porno, s Coronou a mimo spolupráci na jejich neotřelých eventech jsme připravili také chill-out zónu.

Pošlete to dál

Facebook LinkedIn Získat odkaz