Molson Coors Convention

Molson Coors

Konference

Náš klient Staropramen je součástí společnosti Molson Coors a každý rok pro jejich manažery hostí na Smíchově dvoudenní konferenci. Ale protože se z toho nemá stát žádná upjatá akce pro kravaťáky, chopili jsme se její organizace my. A s klientovým požehnáním jsme vymysleli spoustu krásných bláznivin.

 

 

Konference pro obchodní partnery nemusí být nuda.

Na konferenci přijíždí stovka účastníků z celé Evropy. Na programu mají hlavně obchodní networking, ale nikdo neřekl, že musí probíhat v konferenční místnosti sice bez oken, ale zato s promítačkou, že? A tak každý rok vymýšlíme pivní zážitky, propojujeme je se skvělým jídlem a českou historií, aby si účastníci odnesli zážitek podobně osvěžující jako pivo Staropramen Smíchov.

V roce 2017 jsme manažery vzali na pravou chmelovou brigádu. Naučili se sbírat chmel a podívali se na jeho další zpracování. Ovšem jestli taky horovali pro texasky, to se nám zjistit nepodařilo. Centrum Prahy jsme s nimi projeli historickou tramvají, kam nastoupilo i několik postav z české historie. A vše jsme uzavřeli na sedmichodové večeři s párováním piv Staropramen.

 

 

V roce 2018 jsme se vydali po stopách pražské historie. Navštívili jsme Werichovu vilu, projeli se od Čertovky lodí po Vltavě, zatančili si s Adinou Mandlovou nebo si připili s Franzem Josefem. Druhý den jsme skočili zpátky do přítomnosti a všechny účastníky pozvali na street food festival se stánky, čepovaným pivem i hudbou. Zkrátka se vší parádou.

A Convention 2019 jsme pojali v duchu významného výročí 150 let od založení Akcionářského pivovaru na Smíchově. Účastníkům jsme naservírovali projížďku historickou lokomotivou z Hlavního nádraží až do Bubnů, kde v bývalé čističce odpadních vod proběhla zážitková večeře.
Druhý den se do Prahy sjeli nejen partneři, ale také zaměstnanci z celého světa, aby připili na dalších 150 let smíchovského piva. Na nádvoří pivovaru jsme jim k tomu vystavěli již oblíbený street food festival a obrovskou stage, kde vystoupil Nile Rodgers & Chics.

 

 

 

 

 

 

 

Pošlete to dál

Facebook LinkedIn Získat odkaz