Tour Svatého Patrika

Jameson Whiskey
Česká cena za public relations

Eventy a social media

Den, kdy vznikají příběhy, ne plány.

Před třemi lety jsme se prali s rozhovory typu „Hele, co děláš 17. března?“ „Nevim, asi nic.“ a chtěli jsme je nadobro odstranit. 17. března totiž slaví svátek Svatý Patrik, patron Irska, kterému jsou v tento den zasvěceny ty nejbujařejší oslavy. A u nich náš klient Jameson Whiskey nemůže chybět!

Stál před námi obrovský úkol – zavést v Česku oslavu svatého Patrika a udělat z ní tradici. Proto se nám nechtělo udělat jen obyčejný večírek v klubu, potřebovali jsme oslavy pojmout velkolepěji. A tak jsme vymysleli Tour svatého Patrika. Projdete si několik zastávek, na každé dostanete skvělý drink s Jamesonem, trochu se vyřádíte, a ještě okusíte něco z irské kultury. Pořádně šílený den a večer, že?

A tak už od roku 2017 můžou návštěvníci procházet naši Tour a zastavit se na originálních místech v Praze (např. Jatka78, Kino Pilotů, Salon Joshua, Smíchovská Náplavka). Od roku 2018 jsme k tour přidali i tradiční irský průvod s dudáky a bubeníky. Takovou koncentraci zelených oslav zažila Praha vůbec poprvé!

Třešničkou na dortu byl pravý irský průvod s dudáky a bubeníky v centru Prahy.

V rámci Tour jsme do České republiky dostali i skvělé irské muzikanty: například irskou legendu Blood or Whiskey, zpěváka Travise O’Neilla, hiphopovou naději Kojaque nebo Luka Palm, kteří doplnili desítky dalších, s nimiž jsme naplnili několik klubů a spustili nezapomenutelnou irskou party.

Svatý Patrik na těch internetech

Nejzásadnější irský svátek pod taktovkou Jamesona proháníme každý rok i internetem. Máme na starosti PR a sociální sítě před akcí, takže skrz insta stories zveme na oslavy a sdílíme program, na samotném eventu pak postujem nejzajímavější momenty, komunikujeme s hosty, natáčíme videa a vytváříme fotoreporty z jednotlivých lokalit.

Praha opravdu a doslova na magické datum 17.3. zezelená a to je ideální příležitost napsat tiskové zprávy a s fotkami rozposlat do redakcí tištěných i online médií, za několik let konání eventu spolupracujeme a zapojujeme do akce největší mediální skupiny a televize. V roce 2018 jsme získali Českou cenu za PR.

Pošlete to dál

Facebook LinkedIn Získat odkaz