Corona Sunset Sessions

Zadání:

Uvést značku Corona na český trh, kde ji nově zastupuje společnost Pivovary Staropramen, a přinést koncept, který přiměje lidi dát si Coronu v barech i mimo ně. Představit lidem Coronu, jejíž jasné sdělení je: Corona přináší slunce do našeho světa. Přenést styl a atmosféru, kterou je tak proslulá – párty na plážích se zapadajícím sluncem, pohodovou atmosférou.

Realizace:

Měli jsme přinést aktivitu, díky které si lidé osvěžující mexické pivo zamilují  – ať už pro popíjení na párty v klubu, nebo jen tak. Baví nás hrát si se značkami podle jejich zaměření, objevovat a zdůrazňovat jejich zaměření a přicházet s novými koncepty, které lidem zprostředkují atmosféru, která odráží komunikovaný „feeling“.

Navrhli a zrealizovali jsme koncept, který překračuje hranice barů a klubů. Našli jsme způsob, jak lidé mohou zažít nejemotivnější část dne s Coronou a večer přijít do klubu s tím, že ví, co budou celou noc pít.

Na jednom z nejhezčích míst v Praze – střeše Tančícího domu – jsme vytvořili Corona Sunset Sessions, akce kde si účastníci mohou užít atmosféru západu slunce nad Pražským hradem s vychlazenou Coronou v ruce. Nad střechami okolních budov, s brandingem Corony, hudbou, hosteskami a plážovým Corona barem.

Akce začíná vždy v podvečer, ještě před tím, než otevírají kluby. Máme tak nerušený prostor pro komunikaci jediného brandu a vytváření nezapomenutelné atmosféry po dobu několika hodin.

Po západu slunce jednoduše lidi převezeme do předem domluveného podniku dříve, než by do něj sami šli. V klubu – který je pro každou párty jiný – pokračuje mejdan ve stejném stylu, se stejnou atmosférou a s rovnocenným brandingem.

Do klubu může přijít kdokoliv, i bez účasti na Corona Sunset Session. Každému takovému návštěvníkovi se naskytne pohled na klub plný lidí, kteří se náramně baví s Coronou v ruce, a velmi rychle se nechá strhnout atmosférou. Tím je koncept přímo stvořen pro majitele klubů.

Letos v létě se uskuteční 8 Corona akcí. Místo pro Corona Sunset Session je vždy stejné, střecha Tančícího domu, následující párty je pak pokaždé v jiném klubu. Na terasu Tančícího domu se mohou lidé dostat přes soutěž na Facebooku, nebo na pozvání hostesek, které týden před akcí obcházejí kluby.

Akce má obrovský virální potenciál. Vždyť kdo by si nevyfotil selfie na střeše Tančícího domu – s Coronou v ruce – při západu slunce, pro značku v tak ikonickém okamžiku.

Fotografie

Corona_007
Corona_001
Corona_002
Corona_tukanec_den
Corona_003
Corona_vsichni
Corona_hostess-den
Corona_005
Corona_008
Corona_004
Corona_006
Corona_hostess-noc
Corona_hostess-klub
Corona_bar

Pojďme společně vytvořit váš projekt!